Hasta Yatağı Kiralama

0
1383
Hasta Yatağı Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama

Siz değerli tüketicilerimize kaliteli destekler ve ürünler sunan Hasta Yatağı Kiralama konusunda yılların birikimi ile sorunsuz hizmetler ve ürünler aktaran. Şirketimiz garantili ve sizlere ekonomik fiyatları ile lider konumda.

Hasta Yatağı Kiralama

İstanbul ili sınırları içerisinde sunduğumuz bu hizmette hasta yatağı, yatağa kılıflanan sıvı tutucu, koruyucu örtü, kauçuk yatak çarşafları ve serum süspansiyon aparatları uygun. Odanızın kurulumu ve geri alınması şirketimizin servis ekibi tarafından yapılır. Fiyatlandırma aylık olarak hesaplanır ve fiyat daha kısa kullanım için değişmez. Daha uzun bir süre için aylık indirim uygulanır. Altı aya kadar gerektiğinde Hasta Yatağı Kiralama hizmeti tercih edilebilir. Kullanım için hasta yatağı satın almak daha ticari olarak mantıklıdır.

Hastane yatak kiralama veya kiralık yatak modelleri hakkında bilgi almak için bir telefon alın ve adres bilgilerinizi iletin. Aşağıda, ürün evinize yüklendikten sonra ödemeye karar verdiğiniz modeli görebilirsiniz. Siparişlerinizi öğlene kadar aynı günde yükseltiyoruz. Öğleden sonra yapılan siparişlerde, aynı gün hizmetimize göre, ertesi gün ertesi gün yükleme yapabiliriz. Hasta Yatakları konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.