Goldstar Servisi

0
1230
Goldstar Servisi
Goldstar Servisi

İstanbul Goldstar beyaz eşya servisi, genişleyen servis ağı ile birçok yerde hizmet vermektedir. Servis Asia Merkezi olarak tüm Goldstar ürünlerinizin bakım, onarım ve kurulumunu yapıyoruz. Çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçerek veya mesajınızı bu saatler dışında saat 08:30 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü 24 saat içinde yanıtlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Goldstar Servisi

Beyaz eşyaların Goldstar Servisi bakımı uzun süreli kullanım için büyük önem taşımaktadır. Yeni malların özel hizmetler ve kullanım öncesi bilgileri ile kurulumu, en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlarken kullanım kolaylığı. Goldstar beyaz eşya servisi olarak, ekiplerimiz müşterilerinizin bakım ve onarım ihtiyacındadır. Beyaz eşya, kombi ve klimalarınız ile ilgili her türlü bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz. Uzman ayrımcılığının olmadığı bakım ve onarım çalışmalarıyla her zaman yanınızdayız.

Goldstar Beyaz Eşya Servisi

Kaliteli Hizmetlerle Uzun Süreli Kullanım
Beyaz eşyalarımız artık hayatımızda vazgeçilmez bir yer. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da başarısızlık durumlarında hayatımızın olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Goldstar Servisi ekipleri, müşteri ilişkileri ve yeni modellerin kullanımı ve onarımı hakkında düzenli olarak bilgilendirilmektedir. Yaygın Goldstar servis ağımızla, İstanbul’un farklı bölgelerinde hizmet veren mobil ekiplerimiz, hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar yürütüyor. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saatlik aralık seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda değiliz. Ekiplerimiz Goldstar, elektrikli ve elektronik ürünlerde gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanımlı personellerden oluşmaktadır. Firmamız özellikle küçük ev aletlerinin onarımı için sizi ziyaret ediyor ve ürününü alıyor. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarımız müşterilerimizin onayı ile tamamlanmakta ve ürünleriniz adresinize teslim edilmektedir.

Beyaz eşyalarınız için Goldstar beyaz eşya servisi komple kurulum ve promosyon hizmeti olarak sunulmaktadır. Sorunların büyümesini önlemek için elektronik ekipmanın düzenli olarak servise gitmenizi tavsiye ederiz.

İletişim Bilgileri : 0216 469 34 35 – https://istanbulgoldstarservisi.org