Endüstriyel Mutfak

0
1033

Profesyonel Mutfak İhtiyaçları

Profesyonel olarak mutfakla ilgileniyor ya da mutfağınızda profesyonel kişileri çalıştırıyorsanız, işte mutfağın vazgeçilmez parçaları… Profesyonel mutfakların olmaz olmazlarından olan gelişmiş fırınlar, pişiriciler ve de soğutucuların en uzun ömürlü olanları sizler için derlendi. Şu an satışta olan tüm endüstriyel mutfak ürünlerimizin, garanti belgeleri ve bakım önerileri de yine sizlere sunuluyor. Mutfakta olması işinizi kolaylaştırdığı gibi sizlere çok daha geniş ufuklar açacak olan bu ekipmanlar ile yüzlerce müşteriyi ağırlayabilirsiniz.

Standartları Yüksek Bir Mutfak

Bu başlık altında bulabileceğiniz tüm endüstriyel mutfak malzemelerinin hepsini sizlere tek çatı altında sunan sitemiz, Avrupa standartlarında bir mutfak inşa etmeniz için gerekli olan tüm malzemeleri ve de makineleri sizlere sağlamaya hazır. İhtiyaç listenizde bulunan mutfak araç ve gereçleri, rasyonel fırınlar, hızlı pişirme fırını, konveyörlü fırın, konvansiyonel işlevleri ile sayfamızda satışta sizleri bekliyor. Böylesine profesyonel bir mutfakta her türlü yemeği, pastayı, sunumu gerçekleştirebilirsiniz.

Büyük Mutfak Ekipmanları

Büyük firmalara hizmet veren bu site toplu alımlarda olduğu gibi şahsi alımlarda da farklı ödeme seçenekleri sizlere sunuyor. Hastane, iş yeri, şirket, okul, yurt, yemekhane, catering firmaları gibi mekanların mutfaklarında mutlaka olması gereken tüm mutfak ekipmanlarını bulabileceğiniz en güvenilir adrestesiniz şu an.

Mutfakların Yıldızı

Büyük işletme ya da yemekhanelerin mutfaklarının en önemli parçalarından birisi olan sanayi tipi pişirme ve soğutma makinelerinde uygun fiyatlı seçenekleri elinizden kaçırmayın. Bu ekipmanları kendi görselleri ile birlikte inceleme fırsatına sahipsiniz. Görsellerini incelediğiniz ekipman ve de makinelerin ayrıntılı özellikleri ve de fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Özellikle mutfak hazırlık ekipmanları âdete mutfakta yıldızınızı parlatacak cinsten. Bu derece kaliteli mutfak ekipmanları ile verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız. En güncel özellikleri ile endüstriyel mutfak ürünleri karşınızda.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com